MENU

Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna / O Nas / Kadra

Kadra


Firma BATIM zatrudnia około 900 pracowników, z czego ponad 800 to kierowcy. Należy podkreślić, że wszyscy pracownicy firmy Batim to wysoko wykwalifikowani w swoim zawodzie. Zdecydowana większość zatrudnionych  w firmie BATIM to kierowcy bo jest ich ponad 800, są to w dużej mierze kierowcy z tzw. „powołania” czyli kochający swój zawód, pasjonaci tego zawodu jak i wieloletni  doświadczeni, znający swój fach od „podszewki”.

Pracownicy administracyjno biurowi i spedytorzy to osoby wysoko wykształcone i wykwalifikowane znający swój zawód i swoje kompetencje w sposób nienaganny. Wielu pracowników ukończyło studia wyższe bądź licencjaty zgodnie ze swoim obecnym  zatrudnieniem. Przeważająca ilość pracowników to ludzie młodzi, kreatywni, znający języki i bardzo kompetentni. Najliczniejszy przedział wiekowy to 20-40 lat

Kadra zarządzająca to właściciele oraz osoby z dużym doświadczeniem zawodowym oraz z wykształceniem wyższym, mający kilkunastoletnie praktyki w zarządzaniu dużymi firmami i zasobami ludzkimi na stanowiskach kierowniczych.

Największą wartością tej firmy są ludzie, ich umiejętności, zaangażowanie i sposób wykonywania codziennej pracy. To kapitał, który tworzy tak profesjonalną i znaczącą firmę jaką jest BATIM.

W firmie obowiązują procedury, zasady i określone przepisy, które pozwalają podnieść poziom jakości wykonywanych usług poczynając od kierowcy, pracownika technicznego, spedytora, kadrę zarządzającą oraz  właścicieli.

Śledź z nami aktutalne wydarzenia w naszej firmie

Najnowsze informacje

555-setny pojazd we flocie firmy Batim

555-ty Actros trafił do floty BATIM podczas uroczystości w fabryce Mercedes-Benz Trucks w Wörth. Dostarczane do floty Batimu Mercedesy odpowiadają wymaganiom stawianym produktom klasy premium. Na pokładach nowych pojazdów dostępne są wszystkie nowości techniczne. – zapewnia to komfort pracy kierowcy i możliwość bezpiecznego prowadzenia pojazdu również w Wielkiej Brytanii.


Od zakupu pierwszej większej partii Mercedesów w 2018 roku do tej pory kupiliśmy ok. 400 ciągników tej marki – mówi Barbara Edelmüller-Generaux. – Zadecydowała o tym przede wszystkim ekonomiczność tych pojazdów. Przekonaliśmy się, że Mercedesy są po prostu oszczędne i to nawet w rękach mniej wykwalifikowanego kierowcy, co dziś jest szczególnie ważne.


Nasze oddziały

W chwili obecnej posiadamy 2 lokalizację w których znajduje się siedziba główna firmy w Polsce oraz oddział w Belgi.

Nasze oddziały
Marki z którymi współpracujemy

Najnowocześniejsza flota

Zapraszamy do kontaktu!

BATIM TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA Sp. z o.o. Sp.k. 27
NIP: 734 10 09 129       REGON: 490527940

Główna siedziba firmy: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 9A, 33-340 Stary Sącz
Oddział firmy: