MENU

Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna / O Nas

O Nas


Dlaczego warto wybrać nasza firmę?

Wykonujemy transporty następujących towarów

Całopojazdowe
Całopojazdowe
Zbiorowe
Zbiorowe
O wysokiej wartości
O wysokiej wartości
Wrażliwe
Wrażliwe
Farmaceutyki
Farmaceutyki
Elektronika
Elektronika
Towary lotnicze
Towary lotnicze
Towary temperaturowe
Towary temperaturowe
Niebezpieczne ADR
Niebezpieczne ADR
Świadczymy usługi transportowe i spedycyjne

BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja

Firma BATIM świadczy usługi transportowe i spedycyjne specjalizując się w obsłudze zleceń transportowych do Wielkiej Brytanii. Oprócz kierunku brytyjskiego firma oferuje transport towarowy na teren innych krajów Unii Europejskiej.

Firma BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja została założona jako Spółka Cywilna w 1995 roku w Nowym Sączu. Głównym celem firmy była działalność spedycyjna. W kwietniu 1995 roku powstała spółka BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja z siedzibą w Starym Sączu. W 1997 roku na skutek zmiany ustawy o Prawie Handlowym spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną a znak BATIM został zastrzeżony dla obecnej spółki. W latach 1997-1998 spółka świadczyła głównie usługi transportowe na rynku niemieckim i włoskim, natomiast od połowy 1998 roku oferta transportu została poszerzona o rynek angielski, który stał się wiodącym rynkiem do dnia dzisiejszego.

Strona Główna
1995 r.

Rok założenia Firmy BATIM Transport i Spedycja Głównym celem firmy jest i była działalność spedycyjna. Firma Batim obsługuje kilku największych operatorów logistycznych Europy

600

Pojazdów marki MERCEDES, SCANIA, VOLVO, DAF Nasze pojazdy to zawsze gwarancja bezpiecznego i udanej transportu Nie szukaj kompromisów, wybierz najwyższy standard!

900

Wykwalifikowanych pracowników w naszej firmie Należy podkreślić, że wszyscy pracownicy firmy Batim są wysoko wykwalifikowani w swoim zawodzie.

Śledź z nami aktutalne wydarzenia w naszej firmie

Najnowsze informacje

555-setny pojazd we flocie firmy Batim

555-ty Actros trafił do floty BATIM podczas uroczystości w fabryce Mercedes-Benz Trucks w Wörth. Dostarczane do floty Batimu Mercedesy odpowiadają wymaganiom stawianym produktom klasy premium. Na pokładach nowych pojazdów dostępne są wszystkie nowości techniczne. – zapewnia to komfort pracy kierowcy i możliwość bezpiecznego prowadzenia pojazdu również w Wielkiej Brytanii.


Od zakupu pierwszej większej partii Mercedesów w 2018 roku do tej pory kupiliśmy ok. 400 ciągników tej marki – mówi Barbara Edelmüller-Generaux. – Zadecydowała o tym przede wszystkim ekonomiczność tych pojazdów. Przekonaliśmy się, że Mercedesy są po prostu oszczędne i to nawet w rękach mniej wykwalifikowanego kierowcy, co dziś jest szczególnie ważne.


Nasze oddziały

W chwili obecnej posiadamy 2 lokalizację w których znajduje się siedziba główna firmy w Polsce oraz oddział w Belgi.

Nasze oddziały
Marki z którymi współpracujemy

Najnowocześniejsza flota

Zapraszamy do kontaktu!

BATIM TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA Sp. z o.o. Sp.k. 27
NIP: 734 10 09 129       REGON: 490527940

Główna siedziba firmy: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 9A, 33-340 Stary Sącz
Oddział firmy: