MENU

Transport międzynarodowy i spedycja

Dla was od 1995...

Dowiedz się więcej
Świadczymy usługi transportowe i spedycyjne

BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja

Firma BATIM świadczy usługi transportowe i spedycyjne specjalizując się w obsłudze zleceń transportowych do Wielkiej Brytanii. Oprócz kierunku brytyjskiego firma oferuje transport towarowy na teren innych krajów Unii Europejskiej.

Firma BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja została założona jako Spółka Cywilna w 1995 roku w Nowym Sączu. Głównym celem firmy była działalność spedycyjna. W kwietniu 1995 roku powstała spółka BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja z siedzibą w Starym Sączu. W 1997 roku na skutek zmiany ustawy o Prawie Handlowym spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną a znak BATIM został zastrzeżony dla obecnej spółki. W latach 1997-1998 spółka świadczyła głównie usługi transportowe na rynku niemieckim i włoskim, natomiast od połowy 1998 roku oferta transportu została poszerzona o rynek angielski, który stał się wiodącym rynkiem do dnia dzisiejszego.

Strona Główna
1995 r.

Rok założenia Firmy BATIM Transport i Spedycja Głównym celem firmy jest i była działalność spedycyjna. Firma Batim obsługuje kilku największych operatorów logistycznych Europy

600

Pojazdów marki MERCEDES, SCANIA, VOLVO, DAF Nasze pojazdy to zawsze gwarancja bezpiecznego i udanej transportu Nie szukaj kompromisów, wybierz najwyższy standard!

900

Wykwalifikowanych pracowników w naszej firmie Należy podkreślić, że wszyscy pracownicy firmy Batim są wysoko wykwalifikowani w swoim zawodzie.

Dlaczego warto wybrać nasza firmę?

Wykonujemy transporty następujących towarów

Całopojazdowe
Całopojazdowe
Zbiorowe
Zbiorowe
O wysokiej wartości
O wysokiej wartości
Wrażliwe
Wrażliwe
Farmaceutyki
Farmaceutyki
Elektronika
Elektronika
Towary lotnicze
Towary lotnicze
Towary temperaturowe
Towary temperaturowe
Niebezpieczne ADR
Niebezpieczne ADR
Śledź z nami aktutalne wydarzenia w naszej firmie

Najnowsze informacje

555-setny pojazd we flocie firmy Batim

555-ty Actros trafił do floty BATIM podczas uroczystości w fabryce Mercedes-Benz Trucks w Wörth. Dostarczane do floty Batimu Mercedesy odpowiadają wymaganiom stawianym produktom klasy premium. Na pokładach nowych pojazdów dostępne są wszystkie nowości techniczne. – zapewnia to komfort pracy kierowcy i możliwość bezpiecznego prowadzenia pojazdu również w Wielkiej Brytanii.


Od zakupu pierwszej większej partii Mercedesów w 2018 roku do tej pory kupiliśmy ok. 400 ciągników tej marki – mówi Barbara Edelmüller-Generaux. – Zadecydowała o tym przede wszystkim ekonomiczność tych pojazdów. Przekonaliśmy się, że Mercedesy są po prostu oszczędne i to nawet w rękach mniej wykwalifikowanego kierowcy, co dziś jest szczególnie ważne.

Nasza flota to nowoczesne pojazdy

Sprawdź nasz park maszyn

Nasza nowoczesna flota ciężarówek obejmuje zaawansowane to technologicznie pojazdy, które są dostosowane do efektywnego i zrównoważonego przewozu towarów.

Zobacz naszą flotę
Sprzedaż

Nasze oddziały

W chwili obecnej posiadamy 2 lokalizację w których znajduje się siedziba główna firmy w Polsce oraz oddział w Belgi.

Nasze oddziały
Marki z którymi współpracujemy

Najnowocześniejsza flota

Zapraszamy do kontaktu!

BATIM TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA Sp. z o.o. Sp.k. 27
NIP: 734 10 09 129       REGON: 490527940

Główna siedziba firmy: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 9A, 33-340 Stary Sącz
Oddział firmy: